Babalar Günü

Aktif filtreler

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor

Babalar Günü Hediyesi

 

Babalarımız, annelerimiz gibi bizleri koruyup kollayan, her daim çocuklarını düşünen ve ailesi için mücadele veren gizli kahramanlarımızdır.

Babalar günü tarihçesi

İlk Babalar Günü ne zaman kutlanmıştır?

Babalar günü fikri ilk olarak 1909’da Washington’da yaşayan Sonoro Smat Dodd tarafından ortaya atıldı. Sonoro Dodd’un babası Wılliam Smart bir Amerikan İç Savaşı gazisi idi. Eşi, altıncı çocuklarını doğururken vefat etmiş, Wılliam Smart  hem yeni doğmuş bebeğini hem de diğer beş çocuğunu kendi başına Washington’un doğusundaki çiftlikte yetiştirmiştir. Sonora büyüdüğü zaman babasının ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığını fark edip babası için özel bir gün düzenlemek istemiştir. İlk Babalar Günü Washington Spokane’de 19 Haziran 1910’da kutlanmıştır. 1966’da Başkan Lyndon Johnsonn, Haziran ayının üçüncü pazarını resmen Babalar Günü olarak ilan etmiştir.

Babalar günü 2020

Babalar günü her sene haziran ayının üçüncü haftasında kutlanmaktadır. Babalar günü 2020 yılında 21 Haziran 2020 Pazar gününe denk gelmektedir.

 

Babamı nasıl sevindiririm ?

Bir babayı en çok mutlu eden şeylerden birisi de çocuğu tarafından sevildiğini ve kendisine saygı duyulduğunu bilmesidir. Babaları mutlu etmenin yollarından biri de onlara kendini özel hissettirecek hediyeler almaktır. Doğum günü ve Babalar günü babalarımıza verdiğimiz değeri göstermek için bir fırsattır. Doğum gününde babaya, güzel doğum günü mesajları içeren resimli çikolata, kupa bardak, yastık armağan etmek, babalar gününde anlamlı babalar günü mesajlarını içeren kişiye özel hediyeler vermek bir babaya yapılabilecek en özel sürprizlerdendir.

 

Babalar Gününde ne yapılır ?

Babalar ailesinden ve çocuklarından sevgi ile beraber aynı zamanda şefkatte beklerler. Babalar gününde babalarınıza babalar günü şarkısı yazabilir, yaratıcı babalar günü hediyeleri ile babalar gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

 

Babalar gününde babalara ne alınır ?

Babalar gününde babama ne alabilirim sorusunun artık güzel bir cevabı var. Kişiye özel hediye seçenekleriyle babanızı mutlu edebilirsiniz. Fotoğraflı çikolata, isimli kupa bardak, fotoğraflı yastık çeşitlerine sitemizde Babaya Hediye ve Babalara Özel kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel çikolata, kişiye özel kupa bardak ve hediye yastıklarınıza babaları mutlu eden sözleri, resimli babalar günü mesajlarını ekleyebilir hediyenizi size ve babanıza özel hale getirebilirsiniz.

 

Bebekten Babaya Hediye

Baba olmak erkekler için, bebekleri büyüdükçe, bebekleriyle vakit geçirdikçe ve bebekleri kendileriyle iletişim kurmaya başladıkça büyüyen ve kuvvetlenen bir duygudur. Babalar gününde babaya bebeğinden muhteşem bir babalar günü hediyesi armağan etmek elbette onu çok mutlu edecektir. İlk babalar günü hediyesi sürprizi için cikolatahediyem sitesinin babalar için hazırladığı,  kişiye özel fotoğraflı çikolata, isimli çikolata, özel baskılı hediye kupa, hediye yastık ve karma paketlerden dilediğinizi seçebilir istediğiniz resim ve isimleri de ekleyerek güvenle sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün beğeni listenize eklendi

cikolatahediyem.com size daha iyi hizmet verebilmek için çerezlerinizi kullanır.