Logolu Çikolata

6 adet ürün var.
6 Tane Üründen 1 - 6 Ürün Gösteriliyor
 • Çikolatalı Fıstıklı Lokum ve Badem Draje Paketi

  İçerik : *Çikolata kaplı fıstıklı lokum ve badem drajeden oluşmaktadır. *Minumum 10 kutu olarak sipariş verilebilir. Çikolata Ebadı : 40 mm * 40 mm Teslimat ve Fiyat Bilgisi İçin : *info@cikolatahediyem.com *0555-592-19-73 numaramızdan  ulaşabilirsiniz. *Tüm madlen çikolatalarımız Melodi markalıdır. 

   
 • Karışık Lokum ve Badem Draje Paketi

  İçerik : *Fıstıklı lokum , çikolatalı lokum ve badem drajeden oluşmaktadır. *Minumum 10 kutu olarak sipariş verilebilir. Çikolata Ebadı : 40 mm * 40 mm Teslimat ve Fiyat Bilgisi İçin : *info@cikolatahediyem.com *0555-592-19-73 numaramızdan  ulaşabilirsiniz. *Tüm madlen çikolatalarımız Melodi markalıdır. 

   
 • Karışık Trüf ve Fıstıklı Lokum Paketi

  İçerik : *Frambuaz , bitter , karamel , hindistan ceviz dolgulu trüf ve fıstıklı lokumdan oluşmaktadır. *Minumum 10 kutu olarak sipariş verilebilir. Çikolata Ebadı : 40 mm * 40 mm Teslimat ve Fiyat Bilgisi İçin : *info@cikolatahediyem.com *0555-592-19-73 numaramızdan  ulaşabilirsiniz. *Tüm madlen çikolatalarımız Melodi markalıdır. 

   
 • Kurumsal Logolu Çikolata

  İçerik : *Firmanıza Özel Hazırlanmış Kutu Ve Baskılı Çikolatalar. *Minumum 100 kutu olarak sipariş verilebilir. Çikolata Üzerindeki Yazı : *Firma Logosu Ve İstenen Yazı Çikolata Ebadı : 40 mm * 40 mm Teslimat ve Fiyat Bilgisi İçin : *info@cikolatahediyem.com *0555-592-19-73 numaramızdan  ulaşabilirsiniz. *Tüm madlen çikolatalarımız Melodi markalıdır. 

   
 • Kurumsal Logolu Yeni Yıl Çikolatası

  İçerik : *Beyaz madlen kutusu üzerine firmanıza özel logo ve yazı ile hazırlanır. *İstenen adette sipariş verilebilir.  Çikolata Üzerindeki Yazı : *Firma Logosu Ve İstenen Yazı Çikolata Ebadı : 40 mm * 40 mm Teslimat ve Fiyat Bilgisi İçin : info@cikolatahediyem.com 0555-592-19-73 numaramızdan  ulaşabilirsiniz. *Tüm madlen çikolatalarımız Melodi markalıdır. 

   
 • Madlen Çikolata Paketi

  İçerik : *48 adet madlen çikolatadan oluşmaktadır. *Minumum 10 kutu olarak sipariş verilebilir. Çikolata Ebadı : 40 mm * 40 mm Teslimat ve Fiyat Bilgisi İçin : *info@cikolatahediyem.com *0555-592-19-73 numaramızdan  ulaşabilirsiniz. *Tüm madlen çikolatalarımız Melodi markalıdır. 

   

Bir firmanın temeli müşterileri ve tabi ki çalışanlarıdır. Çalışan memnuniyeti ve mutlu çalışanlar beraberinde mutlu müşteriler ve müşteri memnuniyeti getirir. Peki çalışanlar nasıl mutlu edilir? Çalışanlara ne hediye verilir? Müşteriye ne hediye verilir? diyor iseniz doğru adrese geldiniz demektir. Çalışanlarınıza, özel günlerde onları düşündüğ...

Bir firmanın temeli müşterileri ve tabi ki çalışanlarıdır. Çalışan memnuniyeti ve mutlu çalışanlar beraberinde mutlu müşteriler ve müşteri memnuniyeti getirir. Peki çalışanlar nasıl mutlu edilir? Çalışanlara ne hediye verilir? Müşteriye ne hediye verilir? diyor iseniz doğru adrese geldiniz demektir. Çalışanlarınıza, özel günlerde onları düşündüğünüzü gösteren hediyeler armağan etmek, onların motivasyon ve bağlılığını şüphesiz arttıracak en güzel unsurlardandır.

Müşterilerimize de zaman zaman özel jestler yapmak müşteri ilişkilerimizi bir üst seviyeye taşımak demektir. Müşteri ziyaretlerinizde, fuar organizasyonlarınızda, özel günlerde, bayramlarda ve yeni yıla girerken, kurumsal logolu çikolata hediyesi ve diğer kurumsal logolu hediye ürünlerimizle müşterilerinizi ve çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğine yakışacak kendi kurumsal kimliğinizle armağan edebileceğiniz logolu çikolata, logolu bez çanta, logolu kupa bardak ürünlerine Kurumsal Hediye kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Less
Daha fazla

Filtreleme

Çikolata
Kabul Ediyorum

cikolatahediyem.com size daha iyi hizmet verebilmek için çerezlerinizi kullanır.

BLOGGER TASARIM || E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır