Gizlilik Sözleşmesi

İşbu Gizlilik Sözleşmesi Chocolate Store Gıda San. Tic. Ltd. Şti. sahibi olduğu www.cikolatahediyem.com a ilişkin gizlilik politikasını içerir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kişisel veri olarak tanımlanabilecek, müşterilerimize ait; ad, soyad, doğum tarihi, ev adresi, e-posta adresi, telefon numarası, T.C. Kimlik numarası, vb. kişisel veriler, gizli bilgiler olarak tanımlanacaktır. Bu bilgiler, Chocolate Store Gıda San. Tic. Ltd. Şti., www.cikolatahediyem.com internet sitesi ve iştirakleri tarafından siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek ve sistemsel sorunların çözümü amacıyla kullanılabilir, güncellenebilir.

Sitemize girilen bilgilerin ve ödemelere ilişkin işlemlerin gizliliği ve güvenliği için gerekli önlemler, www.cikolatahediyem.com tarafından ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler  www.cikolatahediyem.com tarafından görülmez ve kaydedilmez. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları, tarafımızdan bağımsız olarak, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları ile aranızda gerçekleştirilmektedir.

Çikolatahediyem üyelik iptal işleminizi info@cikolatahediyem.com adresine e-mail göndererek veya üyelik iptali seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Çikolatahediyem işbu Gizlilik Sözleşmesi’ndeki tüm maddeleri ve müşterilerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler www.cikolatahediyem.com internet sitesinden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olacaktır. Çikolatahediyem’ in zaman zaman düzenleyeceği kampanyalara ilişkin tüm hakları saklıdır.
Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Ürün beğeni listenize eklendi

cikolatahediyem.com size daha iyi hizmet verebilmek için çerezlerinizi kullanır.